WordPress 6.4 Yayınlandı

0
388 views

Popüler Cms sistemi WordPress 6.4 güncellemesi yayınlandı. Peki bu güncelleme neleri getiriyor. İşte WordPress tarafından yapılan bilgilendirme!

wordpress son surum cikti | WordPress 6.4 Yayınlandı

WordPress 6.0 Güncellemesi

Yeni güncelleme ile ilgili WordPress tarafından yapılan açıklamalar şöyle;

“WordPress’in her yeni sürümü yaratıcı özgürlüğünüzü güçlendirir. Site düzenleme, tasarım ve yazma deneyiminize yönelik yeni özellikler ve yükseltmeler, fikirlerinizin sorunsuz bir şekilde şekillenmesini sağlar. WordPress 6.4’ün esnekliği ve gücü ile site oluşturma yolculuğunuzu yükseklere taşıyın.”

Yirmi Yirmi-Dört’e Merhaba deyin

Yirmi Yirmi-Dört ile site düzenlemedeki en son gelişmeleri deneyimleyin. Üç farklı kullanım durumu düşünülerek tasarlanan yeni varsayılan temanın çok yönlülüğü, onu neredeyse her tür web sitesi için ideal bir seçim haline getiriyor. Şablon ve model koleksiyonuna dalın ve sadece birkaç değişiklikle yaratıcı olasılıklar dünyasının kilidini açın.

1 Twenty Twenty Four | WordPress 6.4 Yayınlandı

WordPress 6.4 Güncellemesi Özellikleri

WordPress’in son güncellemesi olan 6.4 ile gelen yeni özellikler şu başlıklar altında özetlenebilir;

  • Görsellere görsel kutusu efekti ekleme
  • Modelleri kategorize edin ve filtreleyin
  • Komut paleti ile daha fazlasını yapın
  • Grup bloklarını yeniden adlandırın
  • Liste görünümünde görsel önizlemeleri
  • Modelleri siteler arasında paylaşın

Şimdi bu özelliklere dair WordPress tarafından yapılan açıklamalara bakalım. İşte WordPress 6.4 ile gelen yeni özelliklere dair açıklamalar!

Yeni Yazma Geliştirmelerinin Keyfini Çıkarın

Yeni geliştirmeler içerik oluşturma yolculuğunuzun sorunsuz geçmesini sağlıyor. Liste görünümünde yeni klavye kısayolları, geliştirilmiş liste birleştirme ve bağlantı ayarları üzerinde gelişmiş kontrol. Dolaşım, liste ve alıntı blokları için yenilenmiş ve uyumlu bir araç çubuğu deneyimi, ihtiyacınız olan araç seçenekleriyle verimli bir şekilde çalışmanıza olanak tanır.

Daha Fazla Tasarım Aracıyla Yaratıcı Vizyonunuzu Oluşturun

Grup bloklarında yeni arka plan görselleriyle yaratıcılığınızı konuşturun ve yer tutucu en boy oranlarıyla tutarlı görsel boyutları elde edin. Gezinti bloğunuza düğmeler mi eklemek istiyorsunuz? Artık bunu özel CSS olmadan rahatça yapabilirsiniz. Senkronize modellerle çalışıyorsanız, sorunsuz bir model oluşturma deneyimi için hizalama ayarları olduğu gibi kalır.

Karşınızda Blok Kancaları

Blok kancaları, eklentilerin blokları başka bir bloğa göre içeriğe otomatik olarak eklemesini sağlayan yeni ve güçlü bir özelliktir. Bunu, bloklarla çalışmanızı daha sezgisel hale getiren öneriler olarak düşünün. Yeni bir “Eklentiler” paneli, bunları ihtiyaçlarınıza göre eşleştirmek için size tam kontrol sağlar; Blok kancalarını istediğiniz gibi ekleyin, kaldırın ve yeniden düzenleyin.

WordPress indirin ve siteniz için kullanın.

WordPress 6.4 indir

.tar.gz indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!