TürkNet İndirim Kodu

0
248 views

Merhaba Arkadaşlar,

TurkNet hem arkadaşını getirene hem de getirdiği arkadaşına 1 aylık internet bedelini, 6 ay boyunca faturaya indirim olarak yansıtıyor!

TürkNet Arkadaşını Getir Kampanyası

Ben TurkNet kullanıyorum ve çok memnunum. Sen de denemek istersen, 169,90 TL ya da 139,90 TL olan 1 aylık internet bedeli, taksitler halinde 6 ay boyunca indirim olarak faturana yansıtılacak. Ben de seni davet ettiğim için sayende tıpkı senin gibi 6 ay boyunca interneti indirimli kullanabileceğim. Hizmetin içinde sınırsız, maksimum hızlı internet var. Taahhüt olmadığı için kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, TurkNet, 240 TL’ye kadar cayma bedelini karşılıyor. GigaFiber’e geçişlerde ise 1000 TL’ye kadar taahhüt cayma bedelini TurkNet’ten oluyor. Taahhüt bedelin bu tutarlardan fazlaysa aşağıdaki linke tıklayarak taahhüt bitiş zamanını giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. Taahhüdün bittiğinde geçiş yaparsan yine ikimiz de kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: https://turk.net/taahhutsayar?promo=TSE15XK34FUA

Ne yapman gerekiyor? Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: TSE15XK34FUA Bağlantı: https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama?promo=TSE15XK34FUA

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. 6 ay boyunca faturana yansıyacak olan 1 aylık İnternet indirimini, sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanmaya başlayacaksın.

Kampanya Katılım Koşulları

  1. Kampanyadan kazandığınız, 1 aylık internet bedeli 6 ay boyunca faturalarınıza indirim olarak yansıyacaktır. Kampanyadan yararlanacakların (hem sizin hem de davet ettiğiniz arkadaşınızın) TurkNet’te ödenmemiş faturası bulunmaması gerekiyor.
  2. Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir. Farklı adresler için 24 ay süre kısıtlaması uygulanmaz. Özgür İletişim Paketi satın alan tüm aboneler tercih ettikleri kadar arkadaş davet edebilecektir.
  3. Kazanılan 1 aylık internet bedeli hediyesi, 6 ay boyunca faturaya indirim olarak yansıyacaktır.
  4. Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.
  5. Kampanya 31.01.2023 tarihine kadar geçerlidir.
  6. Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.
  7. Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.
  8. TurkNet, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!