WordPress Günleri Etkinliği İlki – İstanbul

0
1.930 Okuma

WordPress ile yakından ilgilenenler WordCamp etkinliğini bilirler.  WordCamp, WordPress kullanıcılarını ve geliştiricilerini bir araya getiren etkinliktir. Türkiyede WordCamp, 2010 yılında İstanbul’da da düzenlenmiş ve WordPress’in kurucusu Matt Mulleweng‘i ağırlamıştı.

wordpress-gunleri

WorldCamp etkinlik takviminde bu sene İstanbul yer almıyor ama Wordcamp’e hazırlık amacıyla düzenlenmeye başlanacak WordPress Günleri etkinliğinin ilki yarın İstanbul Hackerspace‘de düzenlenecek.

Etkinliğe katılmak isteyen WordPress severler 25 Nisan Perşembe akşamı 19:00′da İstanbul Hackerspace‘de buluşacak. WordPress Türkiye ekibi tarafından organize edilen ilk WordPress Günleri etkinliği tanışma, kaynaşma ve sohbetlerin yanısıra sunumlarla da renkli geçeceğe benziyor.

Her ayın belirli bir gününde düzenli olarak yapılması planlanan etkinlik serisinde atölyelere, ‘hackathon’lara ve başarı hikayelerine yer verilecek. Yarınki Etkinliğin içeriği ise şöyle;

  • WordPress ile neler yapılabilir? WordPress 3.6 ile yeni gelen özellikler? – Emre ERKAN
  • Custom Post Type – Tarık ÇAYIR
  • Multisite ve Ölçeklenebilirlik – Mustafa UYSAL
  • Pods CMS – Mert NUHOĞLU
  • Tema Yönetim Paneli – Ali ARSLAN

Katılımcıları süpriz hediyeler ve özel üyeliklerin beklediğini de paylaşmadan geçmeyeceğim.

Katılmak isteyen kullanıcılar detaylı bilgi için alttaki linkten bilgi alabilirler.

Katılmak İsteyenler İçin Detaylı Bilgi..

ÖNEMLİ: Sadece Eventbrite üzerinden kayıt yaptırmış olan takipçilerimiz etkinliğe katılabileceklerdir.  http://wpgunleri.eventbrite.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here