Take a fresh look at your lifestyle.

WordPress 3.7.1 Yayınlandı

8

Popüler içerik yönetim sistemi (CMS) WordPress 3.7.1 sürümü kullanıma sunuldu.
wordpress 3.7.1
WordPress 3.7 sürümünün yayınlanmasından kısa bir süre sonra WordPress ekibi 3.7.1 sürümünü yayınladı. Bu sürümün en önemli özelliği otomatik olarak güncellenen ilk sürüm olmasıdır. Sürüm notlarına kısaca bakmak gerekirse;

Sürüm Notları

 • 11 adet güvenlik açığı kapatıldı
 • Şifre güvenliği güç göstergesi eklendi
 • Otomatik olarak güncelleme seçeneği geldi

Not: Otomatik güncelleme özelliği wp-cron’un çalışmasına göre değişebilmektedir. Otomatik güncelleme için beklemelisiniz

WordPress 3.7.1 İngilizce Sürümü İndirmek İçin Tıklayın..

WordPress 3.7.1 Türkçe Sürümü İndirmek İçin Tıklayın..

8 Comments
 1. Gökhan Damgacı says

  Merhabalar,

  WordPress’in 3.7 sürümünün Türkçesi çıkmadığından kontrol panelinden US olarak görünen güncellemeyi yapmamız sakıncalı olur mu?

  1. Ali Gültekin says

   3.6.1 sürümünden güncelleme yapacaksanız sorunsuz güncelleniyor.

 2. wordpress güncelleme says

  bu yeni wordpress 3.7.1 güncellemesi ile gelen otomatik yükleme modülü hakkında ne düşünüyorsunuz hocam , bu güncellemeler bizi ne derece etkiler, güncellemeyi yapmalı mıyız. zira bazı yorumlarda, sitelerin hata verebileceği söyleniyor.

  1. Ali Gültekin says

   Otomatik güncelleme modülü ara sürümlerde çalışacak. Pek fazla bir sorun çıkaracağını sanmam ama düzenli yedek almakta herzaman fayda var.

 3. online iş kazançları says

  merhaba Ali bey;

  wordpress 3.7.1 güncelememi yaptıktan sonra ortam ekleden makalelerime resim eklemek istediğimde resim çıkmıyor alt yazı sadece çıkıyor neden dolayı olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. Ali Gültekin says

   Bu konu hakkinda bir bilgim yok hic basima gelmedi. Webmaster sitelerinin WordPress ile ilgili kategorilerine konuya yer verirseniz size yardimci olunacaktir.

 4. selman says

  çok teşekkür ederim güncelleme zamanı 🙂

 5. kadın sitesi says

  WordPress aldı başını gidiyor. Her geçen gün yeni özellikleri ile geliyor .Bütün webmasterlar artık wordpress kullanır duruma geldi. Teşekkür ediyorum …

Leave A Reply

Your email address will not be published.