Anasayfa » İşletim Sistemleri » Windows 10 Kullanıma Sunuldu!

Windows 10 Kullanıma Sunuldu!

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10 bugünden itibaren kullanıma sunuluyor. Yeni işletim sistemi birçok yenilik ve özelliği beraberinde getiriyor..

Windows-10_Product-Family

Yazılım devi Microsoft‘un birçok yenilik içeren işletim sistemi Windows 10 bugünden itibaren kullanıma sunuluyor. Yeni işletim sistemi ilk kez Beta sürümünü test eden kullanıcılar tarafından yüklenebilecek. Daha sonra Windows 7, 8 ve 8.1 kullanıcıları yeni işletim sistemini ücretsiz olarak yükleme fırsatına sahip olabilecekler.

Tablet, bilgisayar ve telefon üzerinde bütünleşik bir deneyim sunmayı amaçlayan yeni işletim sistemi Başlangıç Menüsü, Universal Uygulama, sanal masaüstü ve yeni görev yöneticisi gibi özelliklere sahip.
Önceki işletim sistemini kullananlar ya da Beta sürümünü test edenlerin, dünya çapında kullanıma sunulan yeni işletim sistemini kullanabilmeleri için Microsoft’tan gelecek linki beklemeleri gerekiyor.

Hakkında Ali Gültekin

İstanbulda yaşıyorum, Aslen Karamanlıyım. Amatör olarak Web alanında uğraşıyorum. Projelerimde en çok kullandığım hazır scriptler; Joomla ve Wordpress ağırlıklıdır. Açıköğretim okuyorum..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir