Üniversiteyi Kazanan Öğrencilere Çantaları Verildi!

0
4.488 Okuma

Pendik Belediyesi bu senede geleneği bozmayarak üniversiteye kazanan öğrencileri ödüllendirdi.

pendik-belediyesi-kenan-sahin
Üniversiteyi Kazanmak Sizden Bir Çanta Dolusu Hediye Bizden! sloganıyla yıllardır sürdürülen gelenek yine bozulmadı. Üniversiteyi kazanan Pendik’li öğrenciler bugün ödüllerine kavuştu.

Gülistan sofrasında Öğrenci ve Öğrenci aileleri ile bir araya geldiği etkinlikte öğrenci ve aileleri için bir kahvaltı tertiplendi. Kahvaltı sonrası bir basın toplantısı yapıldı.
Gülistan Sofrası
Basın toplantısında Pendik Belediye Başkanımız Dr. Kenan Şahin öğrenci ve ailelerine  kendi hayatından, Hz Mevlana, Hz. Şenms-i Tebrizi ve Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(S.A.V)’in hayatından örnekler vererek öğrencilere zorluklar karşısında neler yapmaları gerektiği hakkında bir takım öğütlerde bulundu. Pendik Okuyor kapsamı içerisinde Öğrenci ve Velilere kitap okumaları için öğütlerde bulundu. Ve öğrencilere eğitim hayatında başarılar diledi.
pendik-belediyesi-gulistan-sofrasi
Basın toplantısından sonra iğneden ipliğe, havludan hesap makinesine kadar bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği bütün ürünlerin yer aldığı hediyeler sahiplerini buldu. Hediyeleri alan öğrenci ve Aileleri mutluluk ve memnuniyet içerisinde çantalarını alarak etkinlik alanından ayrıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here