Anasayfa » Günlük » Ücretsiz Hayvan Sahiplenmek İster misiniz?

Ücretsiz Hayvan Sahiplenmek İster misiniz?

Yeni bir hayvan mı almak istiyorsunuz? Ya da yeni bir hayvan mı satın almak istiyorsunuz? Size çok güzel bir haberim var arkadaşlar..

PetArkadas-ucretsiz-hayvan-sahiplenmek-ister-misinizHiçbir ücret ödemeden sizlerde hayvan sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı ? Gerçekten çok kolay sadece Petbul sayfamıza girerek birbirinden güzel pet dostlarımızı sahiplenebilirsiniz. Yeni bir hayvanı petshoplardan satın almaktansa sitemizi ziyaret ederek hiçbir ücret vs. ödemeden dostlarımıza yeni sıcak bir yuva sahibi olabilirsiniz.

Hiçbir ücret ödemeden bir köpek, bir kedi, bir kuş, bir sürüngen yada bir kemirgen hayvana sahip olabilirsiniz.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

“PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim” projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir.

Sevimli dostlarımızı sahiplenmek için Petbul sayfamdan ya da Pet Arkadaş Petbul sayfasından sahiplenmeye başlayabilirsiniz.

Hakkında Ali Gültekin

İstanbulda yaşıyorum, Aslen Karamanlıyım. Amatör olarak Web alanında uğraşıyorum. Projelerimde en çok kullandığım hazır scriptler; Joomla ve Wordpress ağırlıklıdır. Açıköğretim okuyorum..

2 Yorum

  1. Çalışıyor olmasan hiç düşünmeden gerçekleştireceğim eylem. Bu hayvanların kendilerine bakacak dostlara ihtiyacı var.

  2. hayvanları satın almayın zaten, sahiplenin arkadaşlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir