Stag Sprey Kullanımı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

0
289 Okuma

Erkekler, erken boşalma sorunlarından dolayı, maalesef ilişkilerde uzun süre dayanıksız olabilmektedir. Bu durumda hem kadın hem de erkek için maalesef üzücü bir durumdur. Erken boşalma durumunda kadın yarım kalarak mutsuz bir birliktelik geçirmektedir. Sizlerde artık bu durumlardan kurtulabilmek üzere, stag sprey ürünlerini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Kullanımı gayet kolay olan stag geciktirici ürünleri, sprey şeklinde ufak tüplerde olmasından dolayı, kolay taşıma özelliklerini de sizlere sunmaktadır. Kısaca kullanımı nasıldır ve dikkat edilmesi gerekenler nelerdir onlardan bahsetmek gerekirse, bilgiler şöyledir.

Kullanımı nasıldır?

Sizlerin stag sprey kullanımı için bilmeniz gereken, sadece doğru bölge ve doğru miktardır. Bu konuda zaten ürün prospektüslerinde gerekli bilgiler yer alacaktır. Kısaca bilgi vermemiz isteniyorsa eğer, penis baş kısmına bir kaç fıs uygulanması yeterlidir.

DİKKAT

Bahsettiğimiz stag sprey kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalar ise şunlardır.

  • Erekte olan penise uygulanmalıdır
  • Güçlü ve etkili bir içerik olmasından dolayı, fazla uygulanmalarında, daha fazla uyuşukluğa sebep olacağından, zevki azaltabilir. Bu yüzden dikkatli kullanması önerilir.
  • Son olarak da ilişkiye başlamadan önce spreyin etkisini göstermesinden ileri, temizlenmesi uygundur.Ürün siparişi vermek istiyorsanız resmi satış sitesi http://www.stag9000geciktirici.org/ ‘u ziyaret ediniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here