Anasayfa » Günlük » Sizinde Bir Web Siteniz Olsun

Sizinde Bir Web Siteniz Olsun

Değişen ve gelişen global dünyada çağımızın en büyük gereksinimi haline gelen web siteleri, kişisel veya kurumsal anlamdan bir gereksinim hem de reklam aracı haline gelmiştir. İnternet ile haşır neşir olan insanların forumlarda, özellikle web master forumlarında, gördüğü bir taleptir aslında ” Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum “.

web-sitesi-yaptirmak-istiyorum

Bu noktada önemli olan bir web sitesi yaptırmak değil aslında. İşinize yarayacak ve sürekli güncelliğini koruyabileceğiniz, güncelleyebileceğiniz, destek alabileceğiniz bir web sitesi yaptırmaktır. Devamlı olarak ulaşabileceğiniz insanlarla çalışmanızı her zaman tavsiye ederim.

sizinde-bir-web-siteniz-olsun

Eğer sizin de emlak web sitesi, kişisel web sitesi, kurumsal web sitesi, e-ticaret veya ürün tanıtımı web sitesi gibi herhangi bir sektörde web sitesine ihtiyacınız varsa İletişim Sayfam’dan yardım alabilirsiniz.

Hakkında Ali Gültekin

İstanbulda yaşıyorum, Aslen Karamanlıyım. Amatör olarak Web alanında uğraşıyorum. Projelerimde en çok kullandığım hazır scriptler; Joomla ve Wordpress ağırlıklıdır. Açıköğretim okuyorum..

3 Yorum

  1. Yazıyı keyifle okudum.Faydalı bir yazı olduğunu düşünüyorum teşekkürler.

  2. Hayırlı satışlar dilerim dostum 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir