Minoxidil Saç Çıkarıcı Nasıl Kullanılıyor?

0
916 Okuma

Son günlerde saç dökülmesi problemi yaşayan insanların tercihi olan Minoxidil saç çıkarıcı ile ilgili bilinmesi gerekenler nelerdir? Bu yazımızda ürünün nasıl kullanılması gerektiğinden ve ödemeniz gereken fiyattan bahsetmek istiyoruz.

minoxidil-sac-cikarici-nasil-kullanilir

Doğru Kullanım Ne Şekilde Olur?

Kutu içerisinden çıkacak tüpü 1mL hizasına kadar minoxidil losyon ile doldurun. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılacak ürünün kullanımı biraz özen istiyor. Tüpe doldurduğunuz losyonu saçınıza değil saç derinize uygulamaya gayret edin. Losyon kullanıldıktan sonra 4 saat saçınıza su değdirmeyin. Derinizin kuru olmasının yanı sıra temiz olması da faydalı olacaktır.

Sakallar İçin de Kullanılıyor

Aynı ürünü sakallarınız için de kullanabilirsiniz. Nasıl kullanılıyor sorusunun cevabına değinecek olursak şöyle sıralayabiliriz. Kutu içerisinde sizlere gelecek tüpü 0,1mL hizasına kadar minoxidil ile doldurun. Seyrek olan bölgeye uygulayın. Masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Uygulamadan önce yüzünüzün kuru olmasına dikkat ediniz. Çünkü ürün kuru ciltte çok daha etkili olmaktadır. Kullandıktan sonra 4 saat yüzünüzü yıkamayınız. Günde 2 defa kullanmanız yeterli olacaktır.

Ne Kadar Ödemeniz Gerekiyor?

                1 kutu Minoxidil için 59 lira ücret ödemeniz gerekiyor. Ürünü internet üzerinden kolay bir şekilde sipariş edebilir, hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Kullanım sürecini başarı ile bitirmek ve dilediğiniz saç – sakal görünümüne kavuşmak istiyorsanız en az 4 ay ürünü kullanmaya devam etmelisiniz. Bu tür ürünleri www.minoxidil.web.tr sitesinden sipariş verebilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here