Hayatınıza Renk Katın

1
415 Okuma

Kadınların yaşadığı cinsel problemler olsa da erkeklerin yaşadıkları daha belirgin problemler olmasından dolayı erkeklerin problemlerini çözmesi için piyasada hap, macun, jel ve sprey biçiminde birçok ürün olmaktadır. Ancak erkeklere özel ve sorunlarını çözecek güvenilir ürünlerin kullanılması sağlık açısından da daha yararlı olacaktır. Osmanlı zamanından bu zamana kadar uzanan bir geçmişi olan ve padişahlarında kullandığı ürün olan padişah macunu etkisi ve geçmişi dolayısıyla diğer ürünlere nazaran daha fazla tercih olmaktadır.

Kullanımı ve kullanırken dikkat edilmesi gerekenler?

Kullanımı kolay olan epimedyumlu bitkisel macun olarak da bilinen bu ürünün sabah kahvaltı yapılmadan önce kullanılması önerilmektedir ve tercih edilen miktarda bir tatlı kaşığı olmaktadır. Miktarı vücuda bir zararı olmaması için gereken miktarda olması gerekmektedir. Bu sebeple kullanım şekli kadar miktarı ve kullanılacak zaman da padişah macununun etkisini göstermesi için de önemli bir durum olmaktadır.

İçeriği ve fiyat aralığı

İçindeki bitkisel ürünler ile vücuda bir zararı olmayan padişah macununda azgın teke otu, pınar ucu ve çaksır otu bulunmaktadır. Zararı sadece bu ürünlerden birine alerjisi olan kişilerde olabilmektedir yoksa başka bir zararı olmamaktadır. Satış anlamında ise epimedyumlu bitkisel macun ürünü 1 tane 60 gramlık kavanoz 49 TL, 2 tanesi 79 TL ve 4 tanesi 129 TL olarak bitkisel ürün satan yerlerde ve resmi sitelerde müşterilerin edinmesi için bulunmaktadır.Ürün siparişini vermek istiyorsanız resmi satış sitesi http://www.epimedyumlubitkiselmacun.net/ ‘i ziyaret ediniz.

1 Yorum

  1. Merhabalar,

    Bu konu hakkında yazınız için ellerinize sağlık ülkemiz bu konu hakkın da ne kadar bilgili o kadar yaşam kalitemizin artıcağınız düşünüyorum. Konuya dönücek olursak kişilerin Gergi Tavan ile yaşam alanlarına renk katarak biraz daha mutlu olduğunu düşünüyoruz bu düşünceye müşterilerimiz yaptığı geri dönüş ile vardık. Kendimize ve biraz da yaşam alanımıza verdiğimiz değer ile hayatımızda çok büyük değişikler olucağınız düşünüyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here