Anasayfa » Günlük » Google’dan Ramazana Özel Sayfa

Google’dan Ramazana Özel Sayfa

Google Ramazan ayına özel bir sayfa hazırlayarak kullanıcılara bir süpriz yaptı. Ramazan ayına özel iftar saatleri, sahur vakitleri Ramazan’a özel lezzetli yemek tarifleri ve videoları ve Ramazana dair herşeyi bu platformda topladı.
Google-Ramadan-Ramazan-2014
Ramazan ayına özel olan iftar sofraları, sahur yemekleri gibi etkinlikleri ile Ramazan ayını Google bu çok özel platformu ile dostları ve aile bireylerini buluşturuyor. Google Ramazan platformunda, İftar saatlerinin takip edilebildiği, çok özel iftar yemekleri tariflerinin bulunabildiği, Youtube iş ortakları tarafından hazırlanan yemek tarifi videoları ile birlikte iftar alışveriş listesini doldurabilecekleri Google Keep gibi çözümler el altında olacak. Geleneksel yemek tariflerinin bulunduğu videoların yanında iftar yemeklerinin ardından forma kalmanın yollarınında Hakan demiray Tv ve Genç ve Fit gibi kanallardan izlenebilecek. Ramazan ayının kültürünün Yazar Sunay Akın sohbetlerinin kullanıcılarla paylaşılacağı platforma “google.com.tr/ramazan” adresinden ulaşılabilecek. Ramazan’a özel platform ile Google Youtube, Keep, Google Play ve Google Hangouts ile bilgilere hızlıca ulaşılabilecek.

Hakkında Ali Gültekin

İstanbulda yaşıyorum, Aslen Karamanlıyım. Amatör olarak Web alanında uğraşıyorum. Projelerimde en çok kullandığım hazır scriptler; Joomla ve Wordpress ağırlıklıdır. Açıköğretim okuyorum..

3 Yorum

  1. Güzel bir paylaşım teşekür ederiz.

  2. nihayet google türkiyeye önem vermeye başladı küçük doodle lerler geçirmiyor artık olayı

  3. tsk ederim güzel bi makale olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir