Anasayfa » Android Rehberi » Android Uygulama Rehberi » Foursquare – Konumunuzu Arkadaşlarınızla Paylaşın, Tavsiye Edin

Foursquare – Konumunuzu Arkadaşlarınızla Paylaşın, Tavsiye Edin

Foursquare, akıllı telefonunuza yükleyeceğiz bu güzel uygulama ile arkadaşlarınızın en son gittiği yeri görebilir, tavsiyede bulunabilir ve bulunduğunuz konumun resmini paylaşabilirsiniz.

foursquare

Benimde severek kullandığım bu güzel uygulama ile çok şey yapabilirsiniz. Örneğin en basitinden bulunduğunuz konumu Check İn yaparak konumunuzu foursquare kullanan arkadaşlarınız ve facebook’taki arkadaşlarınız ile paylaşabilir, Bulunduğunuz konum hakkında resim çekebilir tavsiyede bulunabilirsiniz.

Uygulama gez, gör, paylaş, tavsiye et mantığı ile çalışmaktadır. Uygulamanın diğer güzel yanı ise önceden gitmeyi düşündüğünüz yerler hakkında daha önceden giden kişilerin tavsiyelerine bakarak nasıl bir yer olduğu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Kısacası uygulamayı kullanan bir kişi olarak tavsiye ederim. Diğer ağlarla entegre olması dolayısıyla çok iyi bir yer bildirimi aracıdır. Diğer ek özellikler için uygulamayı indirip tavsiye edebilirsiniz.

Foursquare hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayın.

 

Foursquare’yi Android Marketten İndirmek İçin Tıklayın

Hakkında Ali Gültekin

İstanbulda yaşıyorum, Aslen Karamanlıyım. Amatör olarak Web alanında uğraşıyorum. Projelerimde en çok kullandığım hazır scriptler; Joomla ve Wordpress ağırlıklıdır. Açıköğretim okuyorum..

One comment

  1. Bu uygulamayı çok seviyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Adamlar uygulamayı gerçekten çok profesyonel yapılandırmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir