FotoSwipe – Resim ve Video Paylaşım Uygulaması

0
1.671 Okuma

iPhone / iPad ve iPod yani iOS cihazlarla Android cihazlar arasındaki fotoğraf paylaşımını nasıl yapıyorsunuz ? Ya mail atarak ya da WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden değil mi ?

FotoSwipe adlı uygulamayla bunu çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Nasıl mı? İşte cevabı bu yazımızda..

fotoswipe-fotograf-ve-video-paylasim-uygulamasi

Teknoloji her ne kadar gelişmiş olsa da hala başka cihazlara fotoğraf transfer etmek gereğinden fazla zaman ve emek alabiliyor. Fakat tamamen ücretsiz olarak sunulan FotoSwipe sayesinde Android veya iOS fark etmeksizin mobil cihazlar arasında saniyeler içerisinde fotoğraf gönderip alabiliyoruz. Programın önemli avantajı fotoğraf çözünürlüğü düşmeden gönderim sağlayabilirsiniz.

FotoSwipe’ın temel görevi farklı veya aynı işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar arasında gerçekleştirmek istediğimiz fotoğraf transfer etme işlemlerini hem keyifli hem de çok kolay bir hale getirmek. Uygulama üzerinden fotoğraf gönderebilmek için öncelikle göndermek istediğimiz fotoğrafın üzerine basılı tutuyor ve sürükleme hareketiyle hedef cihaza yönlendiriyoruz.

Cihazlar yan yana olmasa bile bu işlem yapılabiliyor fakat fiziksel olarak yan yana duran cihazlar sanki tek bir ekranı paylaşıyorlarmışçasına bir görüntü oluşturdukları için işlem çok daha keyifli hale geliyor. Akıcı ve sorunsuz bir aktarım süreci!

Büyük boyutlu veya çok sayıda fotoraf aktarmak için WiFi bağlantınızı kullanmanız yerinde bir karar olacaktır fakat uygulama 3G üzerinden de çalışıyor. Buna ek olarak transfer etmek istediğimiz fotoğraflara şifreler ekleyerek hatalı gönderimlerin önüne geçebiliyoruz. Son derece başarılı çalışan FotoSwipe, sık sık fotoğraf gönderip alan kişilerin işlerini büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here