Fotoğraflarımı Gün Yüzüne Çıkarıyorum

1
2.339 Okuma

Fotoğraf çekmeyi çok seven birisi olarak bunları çok yakında gün yüzüne çıkartıyorum. 

Ali-Gültekin-Photography
Fotoğraflarımı Gün Yüzüne Çıkarıyorum

Yaklaşık 6 – 7 senedir amatör olarak fotoğraflar çekmekteyim. Bunların hepsi amatörce çekilmiş resimlerdir. Fotoğraf çekmekteki amacım nedir onu bende bilmiyorum. Ama elimde bir makine olunca ister istemez kendimi fotoğraf çekerken buluyorum.

Bu işi tamamen amatörce yapıyorum. Artık ortaya nasıl bir resim çıkarsa ona razıyım. Fotoğraf çekimi yaparken daha çok insanı geride bırakan bir tutumla çekim yapıyorum. Genelde tarihi yapıları, tarihi mekanları, raylı ulaşım araçlarını, deniz ulaşımı araçlarını ve doğayı konu alan çekimler yapıyorum.

Elimde tahminen 10.000 adet fotoğraf bulunmaktadır. Tahminen diyorum çünkü sayısını bende bilmiyorum. Bir yerin bir tane fotoğrafını çekebildiğim gibi 3 – 4 kez daha fotoğrafını çekmişliğim olmuştur.

Fotoğraflarımın bir kısmını görmek isteyen kulanıcılar İnstagram hesabımı ziyaret edebilirler. Bütün fotoğraflarımı bir Google hizmeti olan Panoramio.com da paylaşmayı düşünüyorum.

Fotoğraf çekmek gerçekten çok eğlencelidir. İllaki elinizde Profosyonel Fotoğraf makinesine gerek yoktur diye düşünüyorum. Ben hiçbir zaman profosyonel makinem olmadı diye üzülmedim. Elimdeki ile, Telefon ve Compack Fotoğraf makineleri ile, yetinmeyi bildim. Profosyonel çekimler için daha uzun bir zaman var diye düşünüyorum.

Fotoğraflarımı web sitemde Ali Gültekin Photography adında bir kategoride sizler için sunacağım. Hepinize bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here