Evidea Ücretsiz Kedi Evi Sosyal Sorumluluk Projesi

4
1.333 Okuma

Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere Evidia tarafından sunulan çok güzel bir sosyal sorumluluk projesinin tanıtımını yapacağım.

Evidea Ücretsiz Kedi Evi Sosyal Sorumluluk Projesi

Soğuk havalarda patiler üşümesin diye Evidea olarak 2015 yılında başlatılan hayvan evi projesinde bugüne kadar 1000 kedi ev sahibi yapılmıştır. Hayvan severler tarafından gelen yoğun istek üzerine Evidia firması kediler üşümesin diyerek stoklarını artırarak 10.000 kediyi daha ev sahibi yapmaya karar verdi. Kedi evinden tüm canlar yararlanabilsin diye her sipariş için 1 ev hakkı tanınmıştır. Kedi evinin daha kolay taşınmasını ve daha sıcak kalmasını sağlamak için evin boyutu küçültülmüştür. Ayrıca çöpe atılmaması için de kedi evine bir uyarı etiketi eklenmiş. Sizler de isterseniz yapacağınız küçük değişikliklerle kedilerinizin evini daha korunaklı hale getirebilir, gelecek soğuk hava şartları için de hazırlayabilirsiniz. Çünkü burada her şey onlar için! Siz de kedi evi deneyiminizi bizlerle paylaşabilirsiniz.! Şimdi ürün özelliklerine geçelim.

Evidia Kedi Evi Özellikleri

Ürün Ölçüleri
• En : 30 cm
• Derinlik : 40 cm
• Yükseklik : 40 cm
• Çatı Harici Yükseklik : 25 cm
• Kapı Çapı : 23 cm

Ürün Özellikleri
• Malzeme : Pp oluklu plastik levha
• Pp malzemeden üretilmiş olup evinizde balkonunuzda ve bahçenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
• Kolay taşınabilir olması ve pratik kurulumu ile size ayrıca bir kolaylık sağlayacaktır.
• Boyutu kedi kullanımı için uygundur.
• Suya dayanıklı ve rüzgar geçirmez özelliktedir.
• Plastik malzeme kullanımı kedilerin tüylerini elektriklenme sayesinde evin içinde tutulmasını sağlamakta ve tüylerin dışarıya dağılmasını engellemektedir.
• Ürün demonte olarak gönderilerek kolayca kurulum yapabilir ve defalarca demonte haline getirebilir.
• Ürün ölçüleri standart olup geniş kapı çapı sayesinde kedileriniz rahatça giriş yapacaktır.

Kullanım Önerileri
• Kedi evi kolay taşınabilir olması için oluklu plastik levhadan üretilmiştir.
• Ürünü çevresel şartlardan korumak için ağırlık, bant ya da zımba kullanarak yere sabitlemenizi öneriyoruz.
• Kedi evi PP malzemesi ile suya ve yağmura dayanıklıdır ancak daha uzun kullanım süresi için birleştirme yerlerini bant veya zımba ile sağlamlaştırabilirsiniz.
• Ürünün temizliğini silerek ya da su ile yıkayarak gerçekleştirebilirsiniz.
• Kedi evi çift katmanı ile rüzgâr geçirmemektedir. Evi daha sıcak tutmak için çatı üzerini bir poşetle kaplayabilir ya da yuva içerisine bir battaniye koyabilirsiniz.
• Kullandığınız battaniyeyi arada havalandırmayı unutmayın.

Ürünü Linki : http://www.evidea.com/trend-kedikopek-kulubesi-EKA001/p/386114

#PatilerÜşümesin diyoruz…

4 YORUMLAR

  1. kargo parasını pesin aldi ama hala kedi evi gelmedi,testimat 24 saat diyorlar ne gelen var ne giden ben kandirildim inanmayin lütfen dikkat edin inanmayın.

  2. Valla bu kedi evi projesi görüntüde çok iyi ama sadece görüntüde Evidea para kazanmak için insanların duygusu ile oynuyor resmen verdikleri kedi evi POLİPROPİLEN levha dan yapılma m2 fiyatı 3tl işlemde yok levha ile eline makas alıp amatör olarak 2 tane kedi evi çıkarırsın
    Şöyle 2 durum ile karşılaştım evidea dan 4 ayrı şiparişim oldu 2 tanesi kendi depolarından çıkacak ürün 2 taneside üretici depodan çıkacakmış hali ile iletişime geçtim sizin depodan çıkacak ürünün yanına 1 adet kedi evi koyun bina önünde yavru kedi var yatacak yeri olsun diye imkansız göndermiyorlar ayrı sipariş verceksiniz onun için diyor direk ( zaten 2 ürün gelecek ayrı ayrı zamanlarda yanında onuda koysan ölürmüsün madem sosyal sorumluluk) 2. cisi de bugün evidea da kargo ücreti bedava ne alırsan al diyorlar bir baktım kedi evi bu günlük gönderilmiyor. Kızdım gittim marangoza bana bir sunta tarzı bir kutu ayarlarmısın kedi yatmalık diye 10 numara kulübe yaptı adam borcum ne diye sorduğumda 5 10 at bişeyler dedi

    Evidea gibi bir firmanın öyle küçük bir pakete 9 tl kargo parası ödemeyeceğini hepimiz çok iyi biliyoruz dev gibi mobilyalara ödenen paralar 30tl cıvarı kargo da, amaç sadece para kazanmak o tarz ürünler zaten 10tl firmaların satışı diğer firmalar 10 tl ile para kazanıyor o üründen üstünde de kendi firmaların logoları yok

    Kusura bakmayın Sosyal Sorumluluk Projesi diyorlar ama o fahiş kargo ücretini almak için yapmadıkları kalmıyor insan hali ile az sinirleniyor

  3. Sitenizi beğenerek takip ediyorum. Sürekli güncel bilgiler paylaşılmakta. Üstelik bu bilgilerde boş bilgiler değil. Hepsi gündelik hayatta işimize yarar bilgiler. Umarım bu güncelliğinizi asla kaybetmezsiniz ve birçok makalenizde bizlere ışık tutarsanız. Bu yazıda diğer yazılar kadar bilgi verici ve kalite kokuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here