Anasayfa » Sağlık » Erken Boşalmaya Son

Erken Boşalmaya Son

Her ne kadar eski yıllarda erken boşalma sorunları erkeklerin karşısına çıksa da, günümüzde bu sorunlar daha fazla boy göstermektedir. Fakat günümüz cinsel destek ürünleri yardımı ile bu sorunlara çözüm bulabilmekte kolay bir hale gelmiştir. Artık sizlerde bu ürünler arasında yer alan stag sprey sayesinde erken boşalma durumlarınıza bir son verebileceksiniz.

Nasıl etki ediyor?

Elbette ki bitkisel ve özel içeriği sayesinde, penise doğru uygulanmasından sonra, aşırı uyarılan noktalara etki eder ve minimal uyuşmalar gerçekleştirir. Bu durumda kullanılan stag sprey, etkisini yavaş bir şekilde gösterecektir. Genel olarak etkisi 15-30 dakika aralığında ortaya çıkmaktadır. Bu durum kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Yan etkileri nelerdir?

Genel olarak geciktirici sprey kullanımından dolayı çok fazla yan etkisi olmasa da bazı durumlarda şu etkileri gösterebilir.

  • Çok kullanımında fazla uyuşma ve zevkte azalma
  • Bunun yanı sıra, kızarıklık ve yanma hissi
  • Elbette ki doğru kullanıldığında bu etkilerden de uzak durarak, stag sprey kullanımını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sizlerde stag sprey ürünlerinden orijinal olarak sahip olduktan sonra, rahat bir şekilde kullanımlarını gerçekleştirebilirsiniz.Ürün siparişi vermek istiyorsanız resmi satış sitesi http://www.staggeciktiricisprey.web.tr/ ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Ali Gültekin

İstanbulda yaşıyorum, Aslen Karamanlıyım. Amatör olarak Web alanında uğraşıyorum. Projelerimde en çok kullandığım hazır scriptler; Joomla ve Wordpress ağırlıklıdır. Açıköğretim okuyorum..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir