CeBIT Bilişim Eurasia 2013

0
2.245 Okuma

CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı, 24-27 Ekim 2013 tarihleri arasında CNR Expo Center’da ziyaretçileriyle buluşacak.

cebit-fuari

Avrasya bölgesinin en büyük Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Uydu İletişimi, Yayıncılık, Kablo ve TV Sektörü Fuarı, CeBIT Bilişim etkinlikleri yıllar boyunca gittikçe artan etkileyici bir ziyaretçi ve şirket katılım oranına sahiptir.

Bilgi ve iletişim sektörü fuar organizasyonlarının iki lideri Deutsche Messe AG ve İnterpro A.Ş. tarafından kurulan HİF A.Ş.; CeBIT Bilişim Eurasia adı altında 14. kez düzenleyeceği fuar ile İstanbul’u, bölgenin bilişim sektörünün iş merkezi haline getirmeyi amaçlamaktadır. İlk kez 1992 yılında düzenlenen fuar, 2000 yılından bu yana bir CeBIT Etkinliği olarak düzenlenmektedir.

Avrasya’nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi Bilişim Dünyasını bir kez daha buluşturmaya hazırlanıyor.
CeBIT Bilişim Eurasia, Avrasya bölgesindeki bilişim firmalarının yanı sıra işinde bilişimi kullanan tüm dikey sektör firmalarını, kamu kurumlarını ve medya kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturuyor. Makine, tekstil, lojistik, turizm, eğitim, sağlık gibi dikey sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için CeBIT Bilişim Eurasia, karlılığı maksimize etmek, maliyetleri düşürme ve risk yönetimi açısından en doğru platform.

CeBIT Bilişim Eurasia 2013 Genel Tanıtım Broşürü

Rakamlarla CeBIT Bilişim Eurasia 2012
143.728 ziyaretçi
1.071 fuar katılımcısı ve sponsor firma
23 ülkeden katılımcı
93 ülkeden ziyaretçi
4.770 CeBIT Sinerji Zirvesi katılımcısı

İş bağlantıları açısından Avrasya’nın bu en etkin bilişim platformunda yerinizi ayırtarak bu büyük başarıdan işinizde yararlanabilirsiniz.
Gelecekteki iş stratejilerinin temel bir parçası olan bilişim, hemen her sektörde yeni iş alanlarının açılmasını ve sektörün büyümesini sağlıyor.
Sektörün ihtiyaçları ve eğilimi doğrultusunda yenilenen yapısı ile CeBIT Bilişim Eurasia 2013 yılında, sektördeki bu hızlı gelişime ayna tutarak şirketlerin günümüzdeki ihtiyaçlarına yönelik doğru çözümler sunacak.

CeBIT BİLİŞİM EURASIA’NIN DÖRT PLATFORMU

CeBIT Bilişim Eurasia 2013, bilişim teknolojileri tedarikçilerini ve kullanıcılarını birbirini tamamlayan 4 ayrı platformu bir araya getirerek size ticari bir fuardan fazlasını sunar. Teknoloji tedarikçilerini ve kullanıcılarını bir araya getirir; uzmanlar, kamuoyu oluşturanlar, üst düzey karar vericiler için uluslararası bir buluşma noktasıdır. Dört farklı platformdan oluşan formatımızın yanı sıra çok çeşitli hizmetlerimiz ve profesyonel çözümlerimiz sayesinde hedef kitlenize etkili bir yoldan ulaşabilir, yeni satış potansiyelleri yaratabilirsiniz.
Fuarla eş zamanlı düzenlenecek CeBIT Sinerji Zirvesi, önemli konu başlıkları ve çok değerli konuşmacılarıyla bilişim sektöründe gündem yaratacak!
Düzenlendiği ilk 2 yılda ziyaretçi akınına uğrayan CeBIT Sinerji Zirvesi, 2013 yılında da çeşitli sektörlere yönelik seminer, panel, konferans ve firma sunumlarından oluşan yeni ve kapsamlı programı konuşmacılarıyla iş dünyası ve bilişim sektörü profesyonellerine etkin bir platform yaratmaya devam ediyor.

Resmi Etkinlik Sayfası

CeBIT Sinerji Zirvesi

Fuar Tarihi: 24 Ekim 2013 Perşembe – 27 Ekim 2013 Pazar

Fuar Ziyaret Saatleri : 10.30 – 19.00

İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo 
34149 Yeşilköy/ İstanbul – Türkiye

Telefon: +90 (212) 465 74 74
Faks: +90 (212) 465 74 76
E-Posta: info@cnrexpo.com
Web Sitesi: www.cnrexpo.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here