Anasayfa » Tanıtım » Butiqrams.com – Sosyal Medya Butiklerinin Adresi

Butiqrams.com – Sosyal Medya Butiklerinin Adresi

Butiqrams.com merhaba ben butiqrams, sosyal medya butiklerinin adresi sloganıyla yola çıkmış Türkiye’nin ve Dünyanın ilk sosyal medya butiklerini bir araya toplamaya çalışan bir web sayfası özellikle instagram tabanlı olan butikleri ne sattıklarına göre kategorize ediyor ve iki bölüm halinde sunuyor bir kişinin profil bilgileri iki instagram akışları bu sayede, hem butiğin profilini hemde instagram akışlarını görmüş oluyor.

Butiqrams-site

Bir başka uygulamamız, günün butikleri ve günün öne çıkan ürünleri bu bölümde her gün bir butik seçiyoruz, bu seçme tamamen tesadüfi butiqrams.com, kullanıcılarına teşhir ediyoruz, günün öne çıkan ürünlerinde ise, seçtiğimiz dört butikten, birer ürün seçerek kullanıcılarımıza teşhir ediyoruz, bu seçim ise en çok beğeni ve yorum alanlar kriter oluyor.

Birkaç güne kadar ise hediye panosu bölümümüz yayında olacak, burada ki amaç ise butiklerin yürütmüş oldukları kampanyaları, hediyeleri sergilemesi amacı ile düşünüyoruz, hem daha çok kişiye teşhirini sağlamış olacağız hem de takipçi olmayan kişilerinde bu kampanyalarına dikkat çekmelerini sağlayacağız.
Uzun vadede ise BR store’yi hizmete sokarak butiklerin Pazar yeri sloganımızı gerçekleştirmek istiyoruz, bu konuda ki uzun vadeli planlarımızdan how-know gereği pek bahsetmek istemiyoruz, ama çok farklı bir konsept olacağınız silere söyleyebilirim kullanıcılarımıza biraz daha bizlere müsaade etmelerini istiyoruz .
Bize ulaşmak için
Facebook/butiqrams
Twitter/butiqrams
İnstagram/butiqrams
Adreslerinde ve http://www.butiqrams.com adresinden ulaşabilirler .

Hakkında Ali Gültekin

İstanbulda yaşıyorum, Aslen Karamanlıyım. Amatör olarak Web alanında uğraşıyorum. Projelerimde en çok kullandığım hazır scriptler; Joomla ve Wordpress ağırlıklıdır. Açıköğretim okuyorum..

One comment

  1. Bilgilendirme İçin teşekürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir