Son Haberler
Anasayfa » Sağlık » Sakalsızlığa Son Verebilin

Sakalsızlığa Son Verebilin

                Çağımız erkeklerinin sorunu olan sakal çıkmaması problemi için birden fazla sakal çıkarma yöntemleri bulunmaktadır. Genetik ya da cilt sorunlarından dolayı bazılarının sakalı çıkmamaktadır. Eğer babanızda ya da dedenizde sakal çıkmama sorunu varsa, sizin de sakalı çıkmaması gayet doğaldır.

sakalsizliga-son-verebilin

Tavsiyeler

Sakalının çıkmasını isteyenler ya da sakalını artırma çabasında olanların tercih ettiği sakal çıkarma amacıyla ilaçlar, yağlar, kremler, bitkisel karışımlar kullanılmaktadır. Cildiniz için zararlı olmayacak ve tahriş etmeyecek ürünleri kullanmanız tavsiye edilmektedir. Özellikle internet üzerinde satışa sunulmakta olan ilaçların, kremlerin güvenilirliğinden emin olmadan kullanmayınız.

Doğallığı Tercih Edin

Sakalınızın uzaması için deneyeceğiniz sakal çıkarma yöntemlerinin doğal olmasına özen gösteriniz. Mesela sarımsak uygulanan yöntemlerinden bir tanesidir. Ya da diğer bitkilerden oluşan karışımlar da vardır.

Diğer bir yöntem ise jiletle sürekli tıraş olmaktır. Biliyorsunuz ki jiletle alınan tüyler artarak çıkmaktadır. Bu sakal çıkarma amacıyla denenen yöntem her ne kadar mantıklı olarak görünse de sürekli tıraş olmak, cilde sürekli jilet vurmak cildinize zarar vermekte ve tahriş etmektedir.Ürün siparişi vermek istiyorsanız resmi satış sitesi http://www.sakalcikarmayontemleri.com/ ‘u ziyaret ediniz.

Hakkında Ali Gültekin

İstanbulda yaşıyorum, Aslen Karamanlıyım. Amatör olarak Web alanında uğraşıyorum. Projelerimde en çok kullandığım hazır scriptler; Joomla ve Wordpress ağırlıklıdır. Açıköğretim okuyorum..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir